دنیای دیجیتال

سایت تخصصی فناوری و تکنولوژی

دنیای دیجیتال

سایت تخصصی فناوری و تکنولوژی

سلام...
در این وبلاگ اخبار جدید تکنولوژی و نقد و بررسی کالای دیجیتال رو برای شما عزیزان بگذاریم...
با نظراتتون ما رو خوشحال کنید...
امیداورم موفق باشید...

بایگانی

۶ مطلب در آبان ۱۳۹۳ ثبت شده است

ساعاتی پیش در کشور آمریکا نکسوس 6 رسما برای فروش در وب سایت گوگل پلی عرضه شد که البته بعد از مدتی نیز تمامی مدل های موجود تمام شد و به فروش رفت. در همان ساعت ابتدایی نیز وب سایت PhoneArena دستگاه خود را دریافت کرد و در اولین اقدام، یک ویدئو از جعبه گشایی این دستگاه منتشر کرد. جعبه نکسوس 6 طراحی متفاوتی با نکسوس های قبلی دارد و به شکل کاملا ساده و یا مینیمال طراحی شده است. در جلوی جعبه تنها عبارت 6 نوشته شده است و در کنار جعبه با دو برچسب نام دستگاه همراه با مدل و رنگ دستگاه، نوشته شده است. 

نکته قابل توجهی که در این آنباکس مشاهده می شود نبود Earphone در بسته بندی نکسوس 6 است. در سال های گذشته نیز نکسوس 4 و نکسوس 5 درون جعبه خود Earphone نداشتند که بسیاری این مورد را به دلیل قیمت ارزان دستگاه می دانستند. اما این بار که ارزان ترین مدل نکسوس 6 با قیمت 649 دلار عرضه می شود، نبود Earphone درون بسته بندی کمی عجیب است. ویدئو اولین آنباکس نکسوس 6 را می توانید در زیر مشاهده کنید.

منبع

  • r.l .stine


در چند سال اخیر انواع و اقسام نمایندگی های رسمی اپل در ایران را دیده ایم. اما تا کنون تمامی آنها تنها یک فروشنده معمولی بودند که مانند دیگر فروشندگان، تنها محصولات اپل را می فروختند. اکنون به نظر می رسد اپل جذب بازار ایران شده است و می خواهد به صورت رسمی محصولات خود را در ایران بفروشد. وال استریت ژورنال اخیرا یک گزارش در این باره منتشر کرده که در آن آمده است: 

"شرکت اپل در حال مذاکره با توزیع کنندگان درباره بررسی ورود به بازار ایران است. به تازگی برخی تحریم های غرب علیه این کشور لغو شده است و مردم نیز از آن اطلاع دارند."

منبع

  • r.l .stine

شرکت ال‌جی اعلام کرده که در سه ماهه سوم سال 2014 مجموعا سودی 450 میلیون دلاری را کسب کرده که دلیل اصلی آن فروش 16.8 میلیون عددی اسمارت فون اعلام شده است.

منبع

  • r.l .stine

در ویدیویی که امروز منتشر شده میتوان نوع ماژول ها، نحوه جاگیری آنها و روشن شدن یک اسمارت فون ماژولاری پروژه ARA را مشاهده کرد.

منبع

  • r.l .stine

جنگ تولید باریک‌ترین اسمارت فون ها امروز با معرفی Oppo R5 وارد فاز جدیدی شد. این اسمارت فون تنها 4.85 میلی متر ضخامت دارد و در حال حاضر عنوان "باریک‌ترین اسمارت فون دنیا" را به نام خود ثبت کرده است.

منبع

  • r.l .stine


کسانی که علاقه بسیاری به ثبت تصاویر سلفی حرفه ای داشته باشند و در عین حال خواهان اسمارت فونی قدرتمند برای کارهای سنگین می‌باشند، Oppo N3 را یکی از بهترین گزینه‌های پیش روی خود خواهند یافت.

منبع
  • r.l .stine